אודותינו

שפיגל סלמה, משרד עורכי דין

שפיגל סלמה, משרד עורכי דין, הוא משרד בוטיק המעניק שירותים משפטיים בתחום חדלות פירעון, ליטיגציה אזרחית ומסחרית, מקרקעין, ירושות-צוואות וסייבר. 

אנו מאמינים כי ניהול הליך משפטי מוצלח מחייב שירות אישי, תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, הקדשת תשומת לב לכלל ההיבטים המשפטיים והעובדתיים הנוגעים לעניין, בניית אסטרטגיה ארוכת טווח ויצירת מעטפת מקיפה של פתרונות, להשגת התוצאה המיטבית – מעשית ומשפטית – עבור הלקוח. הניסיון המקצועי העשיר ורב השנים שלנו מאפשר לנו להבין את התמונה הרחבה ולהעריך את הסיכויים והסיכונים הטמונים בסיטואציה העומדת בפנינו, על מנת להציע פתרונות יצירתיים לסוגיות משפטיות סבוכות ומורכבות, באופן שישרת את האינטרסים של לקוחותינו על הצד הטוב ביותר. 

בין התיקים המתוקשרים של המשרד: 

– ייצוג קבוצת “לעבדך באמת – חריש” בתביעה למינוי מנהל מיוחד להשלמת פרויקט בניה של כ – 500 יחידות דיור.

– ייצוג קבוצת רוכשים בהליכי הקפאת הליכים של חברת נ.שקד בהר חומה.

עו"ד מיכל שפיגל

עו”ד מיכל שפיגל סיימה לימודי משפטים באוניברסיטת תל-אביב בשנת 1994 והוסמכה כעו”ד בשנת 1995.
עו”ד שפיגל היא בעלת ניסיון מקצועי רב ומגוון בניהול תיקי ליטיגציה מורכבים בתחום האזרחי – מסחרי, לרבות ייצוג קבוצות רכישה נגד מנהלי הקבוצה, ייצוג רוכשים בהליכים משפטיים נגד היזם, בניהול תיקי פירוק, בעסקאות נדל”ן מגוונות ובהתאמת גופים עסקיים לרגולציה בתחום הגנת הפרטיות והסייבר. 

במהלך דרכה המקצועית ניהלה את מחלקת הליטיגציה במשרד עו”ד אסיף עניא – משרד וותיק ומוערך המתמחה בתחום האזרחי מסחרי וייצגה, בהצלחה מרובה, את בנק מזרחי טפחות וחברות גדולות במשק הישראלי. 

כמו כן, ניהלה הליכי פירוק של תאגידים שונים במשק הישראלי ונטלה חלק בניהול הליכי פירוק מפעיל של קיבוץ נווה-ים. 

בין התיקים הבולטים בהם טיפלה: הקפאת הליכים של רב – בריח בע”מ (כולל תביעות נלוות נגד בעלי תפקידים בחברה), דטה סייף בע”מ (בפירוק), הליכים משפטיים נגד אמדוקס, ניהול תביעת ענק נגד מנהלי קבוצת הרכישה “לעבדך באמת” חריש.

עו"ד יוסי סלמה

עו”ד יוסי סלמה סיים את לימודי המשפטים במכללת “שערי משפט” בשנת 2005 ועבר את מבחני ההסמכה של לשכת עורכי הדין, בשנת 2006.

עו”ד סלמה הוא בעל ניסיון מקצועי עשיר ורב שנים בתחום האזרחי-מסחרי, בדגש על חדלות פירעון, פשיטת רגל, הפטרים במסלול החדש, בנקאות והסדרי חוב ללקוחות עסקיים, חברות ולקוחות פרטיים, עם רקורד של מחיקת חובות בהיקף של עשרות מיליוני ₪. 

בין התיקים הבולטים בהם טיפל: ניהול תביעת ענק נגד מנהלי קבוצת הרכישה “לעבדך באמת” חריש, ניהול תביעה נגד משטרת ישראל בגין החרמת רכוש בשווי מיליוני ₪. 

ע”ד יוסי סלמה הוא חבר בוועדת חדלות פירעון של לשכת עורכי-הדין.