שירותי המשרד

ליטיגציה אזרחית מסחרית

ניהול הליכים משפטיים בבית המשפט

א’ חלם לקנות דירה, אבל לא היה לו את ההון ההתחלתי לכך. הוא חתם על הסכם שיתוף לבניית דירה בקבוצת רכישה והובטח לו שתוך 3 שנים תהיה לו דירה במחיר נמוך ממחירי השוק ושהוא יצטרך להעמיד הון עצמי בשיעור 10% בלבד ממחיר הדירה וכל היתר ימומן באמצעות משכנתא. 

כעבור מספר שנים, לאחר ששילם מכיסו מאות אלפי שקלים (הרבה יותר מ – 10% ממחיר הדירה), מצא א’ את עצמו ללא הכסף וללא הדירה, הפרויקט שנבנה במסגרת קבוצת הרכישה נעצר והתברר שאין בו מספיק דירות לכל חברי הקבוצה. 

חברי קבוצת הרכישה שכרו את שירותינו המשפטיים. בעקבות תביעה שהגשנו נגד היזם, קבלן הבניה וכל הגופים המנהלים את קבוצת הרכישה וניהול הליך משפטי ארוך ומורכב, פרויקט הבניה הושלם באמצעות כונס נכסים, רוב חברי קבוצת הרכישה קיבלו את הדירות שהובטחו להם ו – א’ קיבל בחזרה את כל כספו, בתוספת ריבית. 

בעולם מושלם, בו אנשים פועלים ביושר ובהגינות ומקיימים הסכמים והשוק אינו נתון לטלטלות ולמשברים בלתי צפויים, כנראה שלא היה צריך את שירותינו. אך המציאות היא שפעמים רבות, בעולם העסקי והמסחרי, אנשים מוצאים עצמם מול הפרת הסכם ונאלצים לפנות להליכי ליטיגציה אזרחית ומסחרית ולהגיש תביעה לבית המשפט.

משרדנו מתמחה בליטיגציה ובניהול הליכים משפטיים בתחום האזרחי-מסחרי, ביניהן תביעות כספיות וחוזיות, ניהול סכסוכי רכוש שונים, לרבות בין יורשים, תביעות נגד קבלן בניה או יזם בשל הפרת הסכם מכר, כגון: איחור במסירה, ליקויי בנייה וכיוב’. 

למשרדנו מומחיות ספציפית בייצוג נפגעי קבוצות רכישה בהליכים משפטיים נגד מנהלי הקבוצה או היזם. למרבה הצער, כמו במקרה של א’, פרויקטים רבים של קבוצות רכישה, המנוהלים ע”י גורמים לא מתאימים, נעצרים והדיירים מוצאים עצמם שבויים בידי יזם כושל. במקרים כאלה, נדרשת ראייה רחבה, מקצועית ויצירתית להשגת הפתרון המיטבי בנסיבות העניין עבור חברי הקבוצה. 

מאמר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי. קבלת ייעוץ משפטי ממשרד עורכי דין מקצועי המתמחה בתחום ליטיגציה אזרחית ומסחרית היא חיונית כדי לשמור על זכויותיכם ולהגן עליהן. 

שפיגל סלמה, משרד עורכי דין, הוא משרד בוטיק המעניק שירותים משפטיים לאנשים פרטיים ולגופים מסחריים בתחום ליטיגציה אזרחית ומסחרית, לרבות ליטיגציה בתחום הנדל”ן.

לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ

חייגו 074-764-84-53 או מלאו את הטופס

שירותי המשרד

חדלות פרעון ופשיטת רגל

משרדנו מתמחה בתחום חדלות הפירעון על כל גווניו (פשיטת רגל של יחיד, מימוש נכסים, מחיקת חובות, גיבוש הסדרי חוב, הליכים מול בנקים ומוסדות פיננסיים, הקפאת הליכים והבראת חברות, פירוק חברות).

ליטיגציה אזרחית ומסחרית

למשרדנו ניסיון מצטבר רב שנים בניהול הליכים משפטיים בכל הערכאות, החל מתחילתו ועד לסיום הליכי הערעור, על כל הכרוך בכך, לרבות הליכי ביניים וסעדים זמניים. משרדנו מתמחה בניהול תביעות משפטיות.

מקרקעין (נדל"ן)

משרדנו מעניק שירותים משפטיים לאנשים פרטיים ולגופים מסחריים בעסקאות נדל"ן פרטיות ומסחריות, בין היתר, רכישת ומכירת נדל"ן פרטי ומסחרי והשכרה של נדל"ן פרטי ומסחרי. בנוסף משרדנו מטפל ברישום בתים משותפים.

ירושות וצוואות

הניסיון הרב שנצבר ע"י עוה"ד, בין היתר, כמנהלי עזבון הממונים מטעם בית המשפט לניהול תיקי עיזבונות מורכבים, מאפשר לנו ללוות את לקוחותינו בהסדרת ההון הבין דורי, תוך מתן פתרונות יצירתיים לסוגיות המשפחתיות העולות תוך כדי התהליך.

סייבר

משרדנו מעניק שירותים משפטיים וליווי משפטי לגופים מסחריים ועסקיים בנושאי הגנת הפרטיות, אבטחת מידע והתאמה להוראות הרגולציה החלה בישראל ובעולם בתחום זה, כולל תקנות הגנת הפרטיות, GDPR, CCPA.