מאמרים

הסדרי חובות בנקים

מה חשוב לדעת על הסדרי חובות בנקים ופשיטת רגל

הסדרי חובות בנקים נועדו כאשר אדם נקלע לסחרור סביב תזרים המזומנים שלו ואין לו יכולת לעמוד בהחזר ההלוואות. כאשר אדם מתנהל מבחינה כלכלית לא נכון והוצאותיו גדולות מהכנסתו כל הלוואה נוספת רק מעמיקה את הבור הכלכלי כאשר הריביות מצטברות וההלוואות גדלות ללא יכולת לסגור אותם לאורך הזמן.

הלוואת בלתי שקולות

הבנקים במקרים רבים שמחים לדחוף ללקוחותיהם הלוואות גם כאשר הן לא שקולות. כאשר אדם לא מליח לעמוד בהחזר הלוואותיו הבנק מפסיק לכבד גם את הצ’קים וכרטיסי האשראי של הלקוח, מה שמכניס אותו לסחרור נוסף של חובות מול נותני שירותים וחייבים נוספים.

משא ומתן מול הבנקים

כאשר מקבלים מהמחלקה המשפטית של הבנק התראה לקראת תביעת החזר חובות לפני פנייה לבית המשפט, כדאי ליצור קשר עם עורך דין לשם מחיקת חובות בנקים ובניית הסדרי חובות שהלקוח יכול לעמוד בהם ללא הידרדרות למצב של פשיטת רגל בה הבנק עלול להפסיד כמעט את כל כספי ההלוואה. עורך דין של הלקוח יכול לשכנע את הבנק במקרים מסוימים להסכים להסדר של מחיקת חובות חלקית והקמת מנגנון החזר של חלק מהחוב שהלקוח יכול לעמוד בהם

פשיטת רגל ואיום בפשיטת רגל

אי הגעה להסדרי חובות בנקים עלולה להביא להליכי הוצאה לפועל ולחדלות פירעון. כמובן שאדם יכול ללא ייצוג משפטי גם להגיע להסדרי חובות מול הבנקים, אך לא בטוח שאלו יהיו בתנאים הטובים ביותר עבורו. עורך דין המנוסה במשא ומתן של מחיקת חובות וגיבוש הסדרי חובות בנקים מיטביים ללקוחות, יכול להשיג תוצאה טובה יותר מאשר עבודה ישירות מול הבנק. האיום בפשיטת רגל, במיוחד כשהוא מגובה במצב כלכלי קשה, מהווה אמצעי תמריץ לנושים להגיע למנגנון הסדר חובות על  מנת להציל לפחות חלק מסוים מגובה החוב.

ניסיון ומקצועיות בגיבוש הסדרי חובות בנקים

משרד עורכי דין שפיגל סלמה מייצג ומייעץ ללקוחות במגוון נושאים כגון, ליטיגציה אזרחית ומסחרית, מקרקעין, חדלות פירעון, ירושות, צוואות וסייבר. המשרד מתמחה בהליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ושיקום כלכלי לאנשים פרטיים. למשרד ניסיון רב בעבודה מול עורכי הדין של הבנקים והנושים לשם מחיקת חובות בנקים ובניית מנגנון הסדרי חובות, ללקוחות בסחרור כלכלי. משרד עורכי דין שפיגל סלמה מחויב לשירות אישי לכל לקוח, תוך הקפדה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ

חייגו 074-764-84-53 או מלאו את הטופס

שירותי המשרד

חדלות פרעון ופשיטת רגל

משרדנו מתמחה בתחום חדלות הפירעון על כל גווניו (פשיטת רגל של יחיד, מימוש נכסים, מחיקת חובות, גיבוש הסדרי חוב, הליכים מול בנקים ומוסדות פיננסיים, הקפאת הליכים והבראת חברות, פירוק חברות).

ליטיגציה אזרחית ומסחרית

למשרדנו ניסיון מצטבר רב שנים בניהול הליכים משפטיים בכל הערכאות, החל מתחילתו ועד לסיום הליכי הערעור, על כל הכרוך בכך, לרבות הליכי ביניים וסעדים זמניים. משרדנו מתמחה בניהול תביעות משפטיות.

מקרקעין (נדל"ן)

משרדנו מעניק שירותים משפטיים לאנשים פרטיים ולגופים מסחריים בעסקאות נדל"ן פרטיות ומסחריות, בין היתר, רכישת ומכירת נדל"ן פרטי ומסחרי והשכרה של נדל"ן פרטי ומסחרי. בנוסף משרדנו מטפל ברישום בתים משותפים.

ירושות וצוואות

הניסיון הרב שנצבר ע"י עוה"ד, בין היתר, כמנהלי עזבון הממונים מטעם בית המשפט לניהול תיקי עיזבונות מורכבים, מאפשר לנו ללוות את לקוחותינו בהסדרת ההון הבין דורי, תוך מתן פתרונות יצירתיים לסוגיות המשפחתיות העולות תוך כדי התהליך.

סייבר

משרדנו מעניק שירותים משפטיים וליווי משפטי לגופים מסחריים ועסקיים בנושאי הגנת הפרטיות, אבטחת מידע והתאמה להוראות הרגולציה החלה בישראל ובעולם בתחום זה, כולל תקנות הגנת הפרטיות, GDPR, CCPA.