מאמרים

עו”ד תביעות נגד בנקים

כל מה שרצית לדעת על עו”ד תביעות נגד בנקים

סיכוייו של עו”ד תביעות נגד בנקים להצליח בתביעה עולים ככל שעילת התביעה מוצדקת יותר. עילת תביעה יכולה להיות כאשר הבנק הפר את חובת האמון שלו כלפי הלקוח או הציבור. יכולה להיות עילת תביעה גם במקרים שהבנק לא שמר על חובתו לזהירות ושמירה על האינטרסים של הלקוח. 

שיקול דעת הבנק ותום לב

חובת תום הלב של הבנק מאפשרת לכל עו”ד תביעות בנקים לתבוע את הבנק, בטענה שנפל פגם בשיקול הדעת של הבנק במתן אשראי ללקוח בחוסר תום לב. הפסקת אשראי או תביעת חוב בנק בחוסר תום לב, שגרמה לנזקים כספיים של הלקוח ולסחרור כלכלי בעקבות כך, יכולה להוות הפרה של תום הלב ועילת תביעה נגד הבנק בשל נזיקין.

על הקשר החוזי שבין לוקח לבנק

הקשר בין הלקוח לבנק הוא קשר חוזי וככזה חלות עליו מערכת דיני חוזים. ההתניות בחוזים החתומים שבין הבנק ללקוח מחיבות את הבנק לנהוג בהתאם להוראותיו של הלקוח. המחוקק לוקח בחשבון את יחסי הכוחות הלא שוויוניים שבין הלקוח לבנק ואת כוחו הגדול של הבנק בהתנהלות מול הלקוח. תביעת חוב על ידי הבנק שאינה מוצדקת ופגעה בלקוח יכולה להצדיק תביעה של הבנק על ידי עו”ד תביעות בנקים.

מחיקת חובות והסדרי חובות

כאשר מקבלים מהמחלקה המשפטית של הבנק התראה של תביעות בנקים לפני פנייה לבית המשפט לשם תביעה, כדאי ליצור קשר עם עו”ד תביעות נגד בנקים. כאשר לבנק יש אשמה במצב הכלכלי של הלקוח, עו”ד הקפאת הליכים יכול לאיים עם תביעה נגד בנקים לשם שיפור מצבו של הלקוח במשא ומתן.

ניסיון ומקצועיות של עו”ד תביעות נגד בנקים

משרד עו”ד תביעות נגד בנקים שפיגל סלמה מייצג ומייעץ ללקוחות במגוון נושאים כגון, תביעה נגד בנקים, ליטיגציה אזרחית ומסחרית, מקרקעין, חדלות פירעון, ירושות, צוואות וסייבר. עו”ד הקפאת הליכים במשרד מתמחים בהליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ושיקום כלכלי כמו גם תביעות בנקים בידי אנשים פרטיים ועסקים. למשרד ניסיון רב בעבודה מול עורכי הדין של הבנקים והנושים, לשם מחיקת חובות בנקים ובניית מנגנון הסדרי חובות, ללקוחות בסחרור כלכלי. משרד עורכי דין שפיגל סלמה מחויב לשירות אישי לכל לקוח, תוך הקפדה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ

חייגו 074-764-84-53 או מלאו את הטופס

שירותי המשרד

חדלות פרעון ופשיטת רגל

משרדנו מתמחה בתחום חדלות הפירעון על כל גווניו (פשיטת רגל של יחיד, מימוש נכסים, מחיקת חובות, גיבוש הסדרי חוב, הליכים מול בנקים ומוסדות פיננסיים, הקפאת הליכים והבראת חברות, פירוק חברות).

ליטיגציה אזרחית ומסחרית

למשרדנו ניסיון מצטבר רב שנים בניהול הליכים משפטיים בכל הערכאות, החל מתחילתו ועד לסיום הליכי הערעור, על כל הכרוך בכך, לרבות הליכי ביניים וסעדים זמניים. משרדנו מתמחה בניהול תביעות משפטיות.

מקרקעין (נדל"ן)

משרדנו מעניק שירותים משפטיים לאנשים פרטיים ולגופים מסחריים בעסקאות נדל"ן פרטיות ומסחריות, בין היתר, רכישת ומכירת נדל"ן פרטי ומסחרי והשכרה של נדל"ן פרטי ומסחרי. בנוסף משרדנו מטפל ברישום בתים משותפים.

ירושות וצוואות

הניסיון הרב שנצבר ע"י עוה"ד, בין היתר, כמנהלי עזבון הממונים מטעם בית המשפט לניהול תיקי עיזבונות מורכבים, מאפשר לנו ללוות את לקוחותינו בהסדרת ההון הבין דורי, תוך מתן פתרונות יצירתיים לסוגיות המשפחתיות העולות תוך כדי התהליך.

סייבר

משרדנו מעניק שירותים משפטיים וליווי משפטי לגופים מסחריים ועסקיים בנושאי הגנת הפרטיות, אבטחת מידע והתאמה להוראות הרגולציה החלה בישראל ובעולם בתחום זה, כולל תקנות הגנת הפרטיות, GDPR, CCPA.