מאמרים

תביעת בעלות

כל מה שחשוב לדעת לגבי תביעת בעלות ורכישת דירה

תביעת בעלות במקרקעין ניתן להגשה כאשר ישנה עמידה בתנאי הראשון שקיימת זכות לסעד הצהרתית ובנוסף עמידה גם בתנאי השני שהזכות ראויה לשריון.

על רכישת בית או דירה

רבים פונים לשירותי עורך דין מקרקעין במרכז, לא רק במקרים של תביעת בעלות, אלא למען רכישת בית או דירה. בגלל המורכבות של התהליך והסיכונים שנלווים אליו, כדאי להיעזר בשירותי עורך דין מקרקעין מנוסה ומיומן.

הצד המשפטי ודיני מקרקעין

עורך דין מקרקעין עוסק בצד המשפטי של מכירה או קניית נכסי דלא ניידא. משרד עורכי דין מקרקעין ינסח את החובות והזכויות של הצדדים ויטפל גם ברישומים ובמסמכים הנלווים לאורך התהליך כולו. במרכז עיסוקו של עורך דין מקרקעין, התאמת התכנון של הנכס לאופן שהוא מופיע בהסכם, טיפול בבדיקת הזכויות ונסח הטאבו.

בדיקות מקדמיות

כבר עם תחילת המשא ומתן לרכישת או מכירת נכס כדאי להיעזר בשירותים של עורך דין המומחה בתחום המקרקעין על מנת שיבצע את הבדיקות המקדמיות. חשוב להיעזר בעורך דין גם לבדוק את תיק הבניין והיסטוריית הנכס ולראות אם הוצאו צווים לנכס בעבר

על הטאבו והמשכנתא

בתחילת התהליך עורך דין מקרקעין במרכז יבדוק אם ישנן הערות אזהרה בטאבו של עיקולים או משכנתאות. עורך הדין יבדוק את רישומי הערות האזהרה לצדדים שלישיים, על מנת לוודא שאכן אין שום מגבלה על זכויות הקניין בנכס הנמכר. כאשר הדירה ממשוכנת לבנק של המוכר צריך להוסיף את הערת האזהרה עוד בטרם לרכישה. עורך דין מקרקעין יוסיף את הערת האזהרה בשביל להגן על הזכויות של הקונה עד למועד השלמתה של עסקת המכר.

ניסיון ומקצועיות של הצוות המשפטי עבור תביעת בעלות

משרד עורכי דין שפיגל סלמה מייצג ומייעץ ללקוחות במגוון נושאים כגון, תביעת בעלות, חובות שיקים, תביעה נגד בנקים, ליטיגציה אזרחית ומסחרית, מקרקעין, חדלות פירעון, ירושות, צוואות וסייבר. המשרד מתמחה בהליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ושיקום כלכלי כמו גם תביעות בנקים בידי אנשים פרטיים ועסקים. למשרד ניסיון רב בעבודה מול עורכי הדין של הבנקים והנושים לשם מחיקת חובות בנקים ובניית מנגנון הסדרי חובות, ללקוחות בסחרור כלכלי. משרד עורכי דין מקרקעין שפיגל סלמה מחויב לשירות אישי לכל לקוח, תוך הקפדה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ

חייגו 074-764-84-53 או מלאו את הטופס

שירותי המשרד

חדלות פרעון ופשיטת רגל

משרדנו מתמחה בתחום חדלות הפירעון על כל גווניו (פשיטת רגל של יחיד, מימוש נכסים, מחיקת חובות, גיבוש הסדרי חוב, הליכים מול בנקים ומוסדות פיננסיים, הקפאת הליכים והבראת חברות, פירוק חברות).

ליטיגציה אזרחית ומסחרית

למשרדנו ניסיון מצטבר רב שנים בניהול הליכים משפטיים בכל הערכאות, החל מתחילתו ועד לסיום הליכי הערעור, על כל הכרוך בכך, לרבות הליכי ביניים וסעדים זמניים. משרדנו מתמחה בניהול תביעות משפטיות.

מקרקעין (נדל"ן)

משרדנו מעניק שירותים משפטיים לאנשים פרטיים ולגופים מסחריים בעסקאות נדל"ן פרטיות ומסחריות, בין היתר, רכישת ומכירת נדל"ן פרטי ומסחרי והשכרה של נדל"ן פרטי ומסחרי. בנוסף משרדנו מטפל ברישום בתים משותפים.

ירושות וצוואות

הניסיון הרב שנצבר ע"י עוה"ד, בין היתר, כמנהלי עזבון הממונים מטעם בית המשפט לניהול תיקי עיזבונות מורכבים, מאפשר לנו ללוות את לקוחותינו בהסדרת ההון הבין דורי, תוך מתן פתרונות יצירתיים לסוגיות המשפחתיות העולות תוך כדי התהליך.

סייבר

משרדנו מעניק שירותים משפטיים וליווי משפטי לגופים מסחריים ועסקיים בנושאי הגנת הפרטיות, אבטחת מידע והתאמה להוראות הרגולציה החלה בישראל ובעולם בתחום זה, כולל תקנות הגנת הפרטיות, GDPR, CCPA.